Úspory nákladů na energie

Každý se snaží o úsporné chování ve spotřebě energií. Je logické, že úspory energií dosahované zateplením nebo úsporným osvětlením jsou na prvním místě a většinou jsou efektivní a administrativně jednoduché. Další potenciál úspor se ukrývá ve volbě vhodného vlastního zdroje energie. Vlastní kotelna, solární panely (fototermika či fotovoltaika) nebo tepelné čerpadlo a také kogenerace.

S pořízením vlastního zdroje již jsou spojeny konkrétní administrativní úkony, které mohou Vaše nadšení zbrzdit a nebo hůře, pokazit Vám výsledný efekt. Proto jsou stále populárnější energetické služby, kdy administraci zajišťuje a většinu rizik přebírá odborný poskytovatel služby a Vy jste příjemci podílu z potenciálu úspory.

Typicky s námi uzavřete smlouvu na dodávku energií z kogenerační jednotky. Cena energií se odvíjí ze vzorce, který musí respektovat zejména vývoj ceny plynu. Po podpisu smlouvy zajišťujeme na vlastní náklady projektování, stavební řízení, montáž technologie a v průběhu smlouvy servisní péči. Platíte pouze za dodané energie a přitom realizujete svůj podíl na potenciálu úspory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..